Steve Wijler ES 2023 BSR AGENCY 900X600
Europese Spelen

Handboogschieten (vrouwen en mannen)

  • 23 juni t/m 29 juni 2023
  • Vanaf 11:55
  • Europese Spelen 2023
Let op!
Deze wedstrijd is reeds afgelopen
Bekijk het actuele programma
Terug naar het overzicht

Van 21 juni tot en met 2 juli zijn de Europese Spelen in Krakau en de omliggende regio Małopolska. Het handboogschieten is van 23 tot en met 29 juni. Het wordt gehouden in het Plaszowianka Archery Park in Krakau.

TeamNL bestaat uit:

Vrouwen

  • Sanne de Laat (compound, individueel en mixed team)
  • Gaby Schloesser (recurve, individueel en mixed team)

Mannen

  • Mike Schloesser (compound, individueel en mixed team)
  • Steve Wijler (recurve, individueel en team)
  • Senna Roos (recurve, individueel en team)
  • Gijs Broeksma (recurve, individueel en team)


Mixed team recurve ingevuld na kwalificatieronde: Gaby Schloesser en Steve Wijler.

Programma: 

23 juni:

recurve ranking round individueel (mannen): Roos vijfde, Wijler zevende, Broeksma elfde.
compound ranking round individueel (vrouwen): De Laat elfde

recurve ranking round individueel (vrouwen): Gaby Schloesser 21ste
compound ranking round individueel (mannen): Schloesser eerste

recurve eliminaties 1/12 (mixed team): bye voor TeamNL
recurve eliminaties 1/8 (mixed team): Nederland-Tsjechië 6-2 (37-39, 37-36, 37-36, 37-36)
compound eliminaties 1/8 (mixed team): bye voor TeamNL

24 juni:

kwartfinales recurve team (mannen): Nederland-Polen 6-2 (53-50, 55-57, 56-53, 58-57)
halve finales recurve team (mannen): Nederland-Italië 4-5 (57-56, 58-57, 55-58, 55-56; shootoff: 29-30)
compound eliminaties 1/8 (vrouwen): De Laat-Sophie Dodemont (FRA) 145-143

25 juni:

kwartfinales recurve team (mixed): Duitsland-Nederland 6-0 (36-25, 40-39, 38-30)

kwartfinales compound team (mixed): Italië-Nederland 156-156

compound eliminaties 1/8 (mannen): Mike Schloesser-Jacob Benschold (SWE) 149-144

26 juni:

Recurve eliminaties (mannen)
1/32: allen een bye
1/16: Matyas Laszlo Balogh-Senna Roos 2-6
1/16: Gijs Broeksma-Floria Faber (SUI) 7-1
1/16: Steve Wijler-Kacper Sierakowski 6-4

27 juni:

Recurve eliminaties (vrouwen)
1/32: Gaby Schloesser-Wioleta Myszor (POL) 7-1
1/16: Gaby Schloesser-Lucilla Boari (ITA) 4-6

28 juni: 

Compound kwartfinales (vrouwen): Ella Gibson (GBR)-Sanne de Laat 143-142

29 juni: 

09:20 uur: Compound kwartfinale (mannen): Mike Schloesser-Marco Bruno (ITA) 148-148 shootoff 10-X

Recurve eliminaties 1/8 (mannen)
11:25 uur: Senna Roos-Dan Olaru (MDA) 5-6
12:10 uur: Steve Wijler-Alessandro Paoli (ITA) 6-4
12:25 uur: Gijs Broeksma-Jean-Charles Valladont (FRA) 4-6

Recurve kwartfinales (mannen)
13:55 uur: Steve Wijler-Florian Unruh (GER) 5-6 (na shootoff)

Livestream Europese Spelen

Bekijk de wedstrijden live!

Kwalificatie Parijs

De Europese Spelen in Polen zijn het toneel van 29 sporten. Achttien daarvan zijn tevens (mede) kwalificatiemoment voor de Olympische Spelen van Parijs in 2024. TeamNL staat in Polen onder leiding van chef de mission Mark Huizinga.

Er zal worden gestreden in de volgende sporten: atletiek, badminton, basketbal 3x3, beach-handbal, beach-voetbal, BMX freestyle, boksen, breakdance, handboogschieten, judo, kano slalom, kano sprint, kickboksen, moderne vijfkamp, mountain running, mountainbiken, muaythai, padel, rugby sevens, schermen, schoonspringen, skispringen, sportschieten, sportklimmen, synchroonzwemmen, taekwondo, tafeltennis, teqball, triatlon.

Gerelateerde teams

Gerelateerde artikelen